İLK DÜKKANIMIZ

 

İlk dükkânımız 1900’lü yılların başlarında tarihi Soğan Pazarı Çarşı’sındaki Tozlu Camii’nin bitişiğinde faaliyete başlamıştır ve hala aynı yerde hizmet vermeye devam etmektedir. Şu anlık sadece Çark Caddesinde(Tümen Karşısında) Şubemiz bulunmaktadır. Görmüş olduğunuz fotoğraf ise (solda), 1928’teki Mazlum Efendinin dükkan önünde çekilmiş bir hatıra fotoğrafıdır.

Fotoğraftaki bu dükkân 1900’lü yılların başından, 1945 yılına kadar fotoğraftaki haliyle kullanılmış. 1945 yılında restore edilmiş ardından 1977 yılında tekrar restore edilmiştir. 2004 yılında ise günün mimarisine uygun olarak tekrar düzenlenmiş ve bugünkü haline kavuşmuştur. 1900’lü yılların başından bugüne kadar 100 yılı aşkın bir süredir hala aynı yerinde faaliyet göstermektedir. Bizler(4.Nesil), günümüzde marka konseptimizin bir parçası olarak merkez mağazamızda hala tarihimizi ayakta tutmaktayız.

Bugün 4.Nesil olarak sizlere Mazlum Şekerli Mamüller®’in kurulduğu aynı yerde hizmet vermenin gururunu yaşamak ile birlikte sizler sayesinde dünyanın çeşitli ülkelerinde kaliteli ve lezzetli ürünlerimizle Mazlum®’u yaşatmaktan ve kalitemizi sizlerle paylaşıyor olmaktan gurur duyuyoruz.

DÜNDEN BUGÜNE MERKEZ MAĞAZA
(KURULUŞ MAĞAZASI)
Whatsapp
Destek Hattı